Mleka, daj mleka! (KONKURS)

16:45 TosiowaMama 2 Comments

Ileż to razy dziennie świeżo upieczona mama wyciąga swojego zmaltretowanego cyca żeby nakarmić swe dziecię? Niezliczoną ilość razy. Praktycznie mogłaby nosić go non stop odkrytego, bo zanim go zakryje znów płacz potomka wzywa do siebie. Mleka mamo, daj mleka! - woła po swojemu. 

Pewnie wiele z Was nie mogło bądź nie może doczekać się swojego pierwszego wyjścia na miasto bez dziecka. Pomimo tego, że bardzo kochamy swoje dzieci to i tak chcemy czasem odpocząć od tego wszystkiego, nabrać na nowo siły. Dobrze wiemy, że czasem bywa ciężko. Na początku trudno zaufać co do opieki nawet własnemu mężowi, który jeszcze tak nie poradnie wszystko robi. Chociaż my też tak robimy, tylko wydaje się, że robimy to lepiej. W końcu dopiero praktyka czyni mistrza. Jak jednak możemy zabrać pełnego cyca ze sobą? Żeby tak można go było odczepiać na życzenie. Niestety tak idealnie nie ma. Jednak jest na to inny sposób. Razem z Canpolem mam dla Was konkurs. Do wygrania nic innego jak laktator "Basic". Do tego jeszcze mały dodatek jak podkłady porodowe i wkładki laktacyjne. 


Nie zapominajmy jednak, że nie każda kobieta może karmić piersią. Mnóstwo może być przyczyn, nie tylko z własnego wyboru. Wtedy taki gadżet jest niezbędny. Mleko matki a mleko modyfikowane to jak niebo a ziemia.

Myślisz sobie pewnie jak możesz wygrać takie cacuszko? Otóż sprawa jest niezwykle prosta! Byłaś już na fanpage'u Tosiowej Mamy? Nie? To zapraszam tutaj! Polubiłaś? To już jeden punkt z głowy. Drugi to bardzo proste pytanie na które trzeba odpowiedzieć pod postem konkursowym na fanpage'u. Brzmi ono: Na jaką humorystyczną nazwę zamieniłabyć nazwę laktator? Wymyśliłaś? Podziel się z nami i daj sobie szansę na wygraną! Może masz jakieś koleżanki spodziewające się dziecka lub te, które niedawno urodziły? Miło mi będziesz jak zaprosisz je do zabawy lub udostępnisz post konkursowy. Sponsor Canpol Babies też na pewno będzie szczęśliwszy za kciuk w górę na jego stronie.
Więcej o laktatorze możecie poczytać tutaj.  Miałam okazję wcześniej używać laktatora elektryczego Canpola i byłam bardzo zadowolona. Możecie przeczytać o tym tutaj.

No to do dzieła dziewczyny!

Konkurs trwa od 10 do 30 kwietnia. 
Wyniki pojawią się 3 dni po zakończeniu konkursu.

Najciekawsza nazwa wygrywa.

Powodzenia! :) 2 komentarze:

  1. Zapraszam na bloga z konkursami/rozdaniami, możesz dodać także swój konkurs ; )
    http://blogowekonkursy.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny konkurs, ja nie skorzystam - bo nie pokochaliśmy się z laktatorem :-).

    OdpowiedzUsuń