Emocjonujący wrzesień!

09:34 Tosiowa Mama 4 Comments

                                   


Ahh...ile emocji było wczoraj, ile zaciskania kciuków, krzyków do telewizora (w wersji wyciszonej;)). Chłopaki zasłużyli! Nie oglądam sportu nałogowo, ale jak przystało na sezonowego kibica wytrwałam do końca :) Piękny wrzesień, Rosja pokonana, Niemcy też :) Wszyscy niesamowicie się cieszą. No i prawidłowo. Tak powinno być. Jakby nie było to jesteśmy Polakami :)Po kilku meczach siatkówki jestem już prawie specjalistą, mogę sędziować :D A co! Jeszcze niech tylko piłkarze następnym razem się postarają, to może obcokrajowcy nauczą się w końcu, gdzie leży Polska na mapie ;) Ale to już niech każdy się cieszy po swojemu :)Przedwczoraj byłam w kinie, po dłuuuuugiej przerwie. Poszliśmy z Małżem na Miasto 44. No i muszę Wam powiedzieć, że jak na pierwszy rozrywkowy wypad bez Bąbla, to nie był dobry pomysł. Popłakałam się ze 3 razy! Film niesamowicie oddziałujący na emocje ludzi. Efekty specjalne bardzo dobrze zrobione. Podobał mi się. Uchwycono w nim naprawdę wiele historii. Niepotrzebnie może wstawili dwie wstawki, które miały chyba dodać trochę nowoczesności. Nawet nie wiem co o nich myśleć. Jednak patrząc na całokształt wstawki nie są już ważne. Człowiek tak patrzył na te zgruzowisko, które widniało w Warszawie stosunkowo niedawno. Przecież teraz takie wieżowce tam stoją, że głowę do góry trzeba zadzierać żeby czubek zobaczyć. Podobało mi się, ale nie wyszłam z kina lżejsza. Trzeba się przygotować, bo dopóki nie zasnęłam cały czas siedział mi w głowie. Polecam, naprawdę polecam! Ale nie bierzcie dużo popcornu, mi się szybko odechciało jeść. 4 komentarze:

 1. Wczorajszy finał to coś wspaniałego. W końcu doczekałam się złotego medalu Mistrzostw Świata!
  Ale przyznam szczerze, że po pierwszej fazie grupowej nie wierzyłam w zwycięstwo naszych chłopaków. Siatkówkę oglądam od dawna. Mam wrażenie, że mieliśmy lepsze składy ale zawsze coś było nie tak. Teraz wszystko pięknie się zgrało i mamy zasłużony tytuł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Na początku jak patrzyłam na grę chłopaków to płakać się chciało, ale jak zaraz zebrali się do kupy mieli piękne akcje! Pomimo paru wpadek, których ciążko darować ;)

   Usuń
 2. Też wybieram się na ten film :)
  Nareszcie złoto jest nasze ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Finał jak i całe mistrzostwa oglądałam z wielką ciekawością, muszę przyznać, że nie mogłam uwierzyć w to co się stało. Również wybieram się na ten film :)

  OdpowiedzUsuń